Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: None
vi: Không có

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: All
vi: Tất cả

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Field name
vi: Tên trường

en: Ascending
vi: Tăng dần

en: Descending
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Sort
vi: Sắp xếp

en: - Select -
vi: - Chọn -
