Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Separator
ar: فاصل

en: All
ar: الكل

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Term
ar: المصطلح

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: - Select -
ar: - اختر -
