Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Separator
az: Ayırıcı

en: All
az: Hammısı

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Term
az: Termin

en: Field name
az: Sahə adı

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Sort by
az: Sırala

en: - Select -
az: - Seçin -
