Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: All
be: Усе

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Term
be: Тэрмін

en: Field name
be: Назва поля

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: - Select -
be: - Выбраць -
