Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: All
bo: ཡོངས

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།
