Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: None
de: Keine

en: Separator
de: Trennzeichen

en: All
de: Alle

en: Field value
de: Feldwert

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: Term
de: Begriff

en: Field name
de: Feldname

en: Ascending
de: Aufsteigend

en: Descending
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortieren nach

en: Sort
de: Sortieren

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Relation
de: Beziehung

en: Field key
de: Feld-Schlüssel

en: Separator: @separator
de: Trennzeichen: @separator
