Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Separator
fi: Erotin

en: All
fi: Kaikki

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Term
fi: Termi

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Sort
fi: Järjestä

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Relation
fi: Relaatio

en: Sort: @sort
fi: Järjestys: @sort
