Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Separator
gu: વિભાજક

en: All
gu: બધા

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા
