Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: None
he: ללא

en: Separator
he: מפריד

en: All
he: הכל

en: Vocabulary
he: מילון

en: Term
he: סיווג

en: Field name
he: שם שדה

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Sort
he: מיון

en: - Select -
he: - בחירה -
