Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Separator
hi: पृथक्कारक

en: All
hi: सभी

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Field name
hi: फील्ड का नाम

en: Ascending
hi: आरोही

en: Descending
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: - Select -
hi: - चुनें -
