Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: None
hr: Nema

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: All
hr: Svi

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Term
hr: Pojam

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: - Select -
hr: - Odaberi -
