Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: None
id: Tiada

en: Separator
id: Pemisah

en: All
id: Semua

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: Term
id: Istilah

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Ascending
id: Menaik

en: Descending
id: Menurun

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Sort
id: Urutkan

en: - Select -
id: - Pilih -
