Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: None
is: Engin

en: Separator
is: Skilja

en: All
is: Allt

en: Field value
is: Gildi svæðis

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Term
is: Hugtak

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Sort
is: Raða

en: - Select -
is: - Velja -
