Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: None
ja: なし

en: Separator
ja: セパレーター

en: All
ja: すべて

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Term
ja: ターム

en: Field name
ja: フィールド名

en: Ascending
ja: 昇順

en: Descending
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Sort
ja: 並べ替え

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Relation
ja: リレーション
