Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: Separator
ka: გამყოფი

en: All
ka: ყველა

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Field name
ka: ველის სახელი
