Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: All
ne: सबै

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
