Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Separator
oc: Separador

en: All
oc: Tot

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Term
oc: Tèrme

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: Sort by
oc: Triar per

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
