Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Separator
fa: جداکننده

en: All
fa: همه

en: Vocabulary
fa: لغتنامه

en: Term
fa: کلمه

en: Field name
fa: نام میدان

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: - Select -
fa: - انتخاب -
