Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: None
ro: Nimic

en: All
ro: Toate

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Term
ro: Termen

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Sort
ro: Sortare

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Relation
ro: Relație
