Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: All
sk: Všetky

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Term
sk: Termín

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Sort
sk: Zoradiť

en: - Select -
sk: - Zvoľte -
