Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: All
te: అన్నీ

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
