Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: All
th: ทั้งหมด

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Ascending
th: เรียงน้อยไปมาก

en: Descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
