Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Separator
tr: Ayraç

en: All
tr: Tümü

en: Field value
tr: Alan değeri

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Term
tr: Terim

en: Field name
tr: Alan adı

en: Ascending
tr: Artan

en: Descending
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Sort
tr: Sırala

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Relation
tr: İlişki
