Related by Terms (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Block title
az: Blok başlığı

en: Save
az: Saxla

en: Configuration saved.
az: Konfiqurasiya yadda saxlandı.

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Display type
az: Ekran növü
