Related by Terms (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Block title
be: Загаловак блоку

en: Save
be: Захаваць

en: Configuration saved.
be: Налады захованыя

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Display type
be: Тып паказу
