Related by Terms (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Block title
ca: Títol del bloc

en: Save
ca: Desa

en: Configuration saved.
ca: La configuració s'ha desat.

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Display type
ca: Tipus de visualització
