Related by Terms (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Block title
cs: Nadpis bloku

en: Save
cs: Uložit

en: Configuration saved.
cs: Nastavení uloženo.

en: Custom
cs: Vlastní

en: Display type
cs: Typ zobrazení
