Related by Terms (7.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Block title
de: Blocktitel

en: Save
de: Speichern

en: Configuration saved.
de: Die Konfiguration wurde gespeichert.

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Display type
de: Anzeigetyp
