Related by Terms (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Block title
el: Τίτλος μπλοκ

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Configuration saved.
el: Οι ρυθμίσεις αποθηκεύτηκαν.

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Display type
el: Τύπος εμφάνισης
