Related by Terms (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Block title
es: Título del bloque

en: Save
es: Guardar

en: Configuration saved.
es: Configuración guardada.

en: Custom
es: Personalizado

en: Display type
es: Tipo de presentación
