Related by Terms (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Block title
eu: Blokearen izenburua

en: Save
eu: Gorde

en: Configuration saved.
eu: Konfigurazioa gorde da.

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Display type
eu: Bistaratu mota
