Related by Terms (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Block title
fi: Lohkon otsikko

en: Save
fi: Tallenna

en: Configuration saved.
fi: Asetukset talletettu.

en: Custom
fi: Oma

en: Display type
fi: Näkymän tyyppi
