Related by Terms (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Block title
hi: ब्लॉक का शीर्षक

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Configuration saved.
hi: विन्यास सहेजा गया !

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Display type
hi: प्रदर्शन प्रकार
