Related by Terms (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Block title
hu: Blokk címe

en: Save
hu: Mentés

en: Configuration saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: Custom
hu: Egyéni

en: Display type
hu: Megjelenítés típusa
