Related by Terms (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Block title
id: Judul blok

en: Save
id: Simpan

en: Configuration saved.
id: Konfigurasi sudah disimpan.

en: Custom
id: Tersuai

en: Display type
id: Tipe tampilan
