Related by Terms (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Block title
is: Titill á blokk

en: Save
is: Vista

en: Configuration saved.
is: Stilling vistuð.

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Display type
is: Birta tegund
