Related by Terms (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Block title
it: Titolo del blocco

en: Save
it: Salva

en: Configuration saved.
it: Configurazione salvata.

en: Custom
it: Personalizzato

en: Display type
it: Tipo di display
