Related by Terms (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Block title
ja: ブロックのタイトル

en: Save
ja: 保存

en: Configuration saved.
ja: 設定が保存されました。

en: Custom
ja: カスタム

en: Display type
ja: 表示形式

en: Number of nodes
ja: ノード数
