Related by Terms (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Configuration saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Custom
lt: Savitas

en: Display type
lt: Rodymo tipas
