Related by Terms (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Block title
nl: Bloktitel

en: Save
nl: Opslaan

en: Configuration saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Custom
nl: Aangepast

en: Display type
nl: Weergavetype
