Related by Terms (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Block title
oc: Títol del blòt

en: Save
oc: Enregistrar

en: Configuration saved.
oc: Configuracion enregistrada.

en: Custom
oc: Personalizat

en: Display type
oc: Tipe d'afichatge
