Related by Terms (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Block title
pl: Tytuł bloku

en: Save
pl: Zapisz

en: Configuration saved.
pl: Konfiguracja została zachowana.

en: Custom
pl: Własne

en: Display type
pl: Wyświetl typ

en: Number of nodes
pl: Liczba węzłów
