Related by Terms (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Block title
ro: Titlul blocului

en: Save
ro: Salvare

en: Configuration saved.
ro: Configuraţia a fost salvată.

en: Custom
ro: Personalizat

en: Display type
ro: Tipul de afișare
