Related by Terms (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Block title
sk: Nadpis bloku

en: Save
sk: Uložiť

en: Configuration saved.
sk: Nastavenie bolo uložené.

en: Custom
sk: Vlastná

en: Display type
sk: Typ zobrazenia
