Related by Terms (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Block title
sv: Blocktitel

en: Save
sv: Spara

en: Configuration saved.
sv: Inställningarna sparades.

en: Custom
sv: Anpassad

en: Display type
sv: Typ av visning
