Related by Terms (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Block title
ta: தொகுதித் தலைப்பு

en: Save
ta: சேமி

en: Configuration saved.
ta: முறைப்படுத்தல் சேமிக்கப்பட்டது.

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Display type
ta: காட்சி வகை
