Related by Terms (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Block title
tr: Blok başlığı

en: Save
tr: Kaydet

en: Configuration saved.
tr: Yapılandırma kaydedildi.

en: Custom
tr: Özel

en: Display type
tr: Gösterim türü
