Related by Terms (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Block title
uk: Заголовок блоку

en: Save
uk: Зберегти

en: Configuration saved.
uk: Конфігурацію збережено.

en: Custom
uk: Власний

en: Display type
uk: Тип відображення
