Related by Terms (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Block title
vi: Tiêu đề khối

en: Save
vi: Lưu

en: Configuration saved.
vi: Đã lưu cấu hình.

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Display type
vi: Kiểu trình bày
