Related by Terms (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Block title
pt: Título do bloco

en: Save
pt: Guardar

en: Configuration saved.
pt: Configuração guardada.

en: Custom
pt: Personalizado

en: Display type
pt: Mostrar tipo
